Google+ Badge

Mittwoch, 21. August 2013

TİMS Prodüksiyon Şirketine karşı İmza Eylemi

Yaklaşık iki senedir ailece Muhteşem Yüzyıl dizisinde gösterilen Mahidevran karakteri'nin tarihe uygun olarak tanıtılması için mücadele ediyoruz. Ama maalesef dizinin yapımcı şirketi TİMS Prodüksiyon bütün ricalarımıza rağmen hatalarını düzeltmediler.

Biz TİMS Prodüksiyon şirketinden hiçbir şekilde maddi bir talep de bulunmadık ve bulunmayacağız. Hanedanımızın tek isteği: merhum Mahidevran Haseki ve ailesinin tarihe uygun olarak gösterilmesidir. Bu isteğimizden başka bir hedefimiz yoktur.

Bütün Mahidevran Sultan severlerine hitab ediyoruz: 

Lütfen ek de bulunan İmza Eylemi formunu kullanarak bize yardımcı olun. Merhume Mahidevran Sultan'a ve ailesine hak ettikleri saygıyı gösterelim, Kabirlerinde azap çekmelerine mani olalım. 
Her imza bizi hedefimize bir adım daha yaklaştıracak ve sesimizin nihayet duyulmasını sağlayacaktır. İhtiyacınız olduğu kadar İmza Eylem formunun çıktısını buradan alabilirsiniz. Lütfen doldurduğunuz İmza Eylemi formlarını tarayıp bu e-Mail adresine gönderin: 


temruko.tcherkassky@gmail.com  

Bize gönderdiğiniz İmza Eylemi formlarını burada yayımlayacağız.

Lütfen doldurduğunuz formların bir kopyasını TİMS Prodüksiyon şirketine gönderin; eylemimizin isbatı için formların asılları sizde kalsın.

Henüz bir Gazete ile anlaşmadık. İmza Eylemimizi medyada tanıtacak bir Gazete veya bir TV-kanalı bulunca burada duyuracağız.

İmza Eylemi Formu için buraya tıklayın: İmza Eylemi Formu


Bütün yardım ve destekleriniz için çok teşekkür ederiz,

Temruko-Çerkasski Hanedanı

1 Kommentar:

  1. cok seviyorum mahidevran sultan ı tum bilgiler icin tesekkurler minyaturu varmıs sanırım sultanımızın paylasmanız da sakınca var mı

    AntwortenLöschen